Sulge otsing

Otsi kodulehelt

Info

BLR logo_blanketile

 

 

Kasutatud tõstukite müük & rent

Kristo Kuusing, tel: +372 513 7818

Margus Varik, tel: +372 513 4111

e-mail: info@liftrent.ee

Võta julgelt ühendust!

 

2001. aastal asutatud, Laadur Gruppi kuuluv ettevõte, Baltic Lift Rent OÜ keskendub ainuüksi tõstukite rendile ja kasutatud tõstetehnika müügile. Pakume rendiks  erinevat marki tõstukit ning laia valikut kasutatud tõstukeid otse laost. Lühiajaliseks rendiks on võimalik saada ainult kasutatud tõstukeid, pikaajaliseks rendiks tellime vajadusel uusi masinaid ka tehasest.

NB. Kui soovite oma tõstetehnikat müüa, ootame pakkumisi aadressile ost@liftrent.ee .

Meie valikus on üle 400 erineva elektri-, gaasi- ja diiseltõstuki tõstevõimega kuni 16000 kg ning elektrilised käärtõstukid töökõrgusega kuni 10 m.


Küsi pakkumist

 

Lühiajaline rent

Tõstuki lühiajalise rendi kestvus on alates ühest ööpäevast. Lühiajaline rent on tavaliselt lahendus töökoormuse ajutise suurenemise või erinevate lühiajaliste tööde puhuks, samuti juhuks, kui teie tõstuk peaks vajama tehnilist hooldust või remonti.
Rendi hind sisaldab tõstuki renti, kindlustust ning hoolduse ja remondi maksumust, mis on põhjustatud normaalsest kulumisest.
Rendi hind ei sisalda tõstuki transportimist* kliendi juurde ja tagasi. Reeglina ei kuulu rendi hinna sisse tõstuki kütuse maksumus.

Lühiajalise rendi parki kuuluvad tõstukid on standardsete parameetritega, mis tagab nende universaalsuse igas tööolukorras.

 *Tutvu transpordi tingimustega siin

Pikaajaline rent

Pikaajalise täishooldusrendi kestvus on reeglina 3 kuni 5 aastat.

Pikaajalise täishooldusrendi põhilised kasutajad on tööstus- ja logistikaettevõtted, kus on pidev, regulaarne töökoormus ning ettevõte on orienteeritud ainult põhitegevusele – puudub vajadus tegeleda tõstukite soetamise ning hooldusprobleemidega, samuti amortiseerunud tõstetehnika realiseerimisega.

Pikaajalise täishooldusrendi puhul on rendi kuumakse konstantse suurusega kulu, mida on võimalik ette planeerida kogu rendiperioodiks. Rendimakse sisaldab tõstuki kindlustust ning kõiki hoolduse ja remondiga seotud kulutusi, mis on tingitud normaalsest kulumisest; samuti, vastavalt kokkuleppele, vahetusrehvide/rataste maksumust.Tõstuki tehnilise hoolduse teostame kliendi juures kohapeal. Pikemaajalise tehnilise hoolduse või remondi ajaks kindlustame võimalikult samaväärse asendustõstuki.

Pikaajalise täishooldusrendi puhul lähtume tõstuki valikul kliendi vajadustest.