Sulge otsing

Otsi kodulehelt

Ettevõttest

Laadur

Hoolduse-pealehe-päis

1993. aastal tõstukite ja laoriiulite müügiga alustanud Laadur on praeguseks turul oma kindla koha leidnud, ligi 70 töötajaga ettevõtte tegevus on laienenud Baltimaadesse. Eestis on tänaseks viis tegutsemiskohta: Tallinn, Tartu, Jõhvi, Pärnu ja Kuressaare. Nendele lisaks on tütarettevõte Riias.

Tõstukite müügile spetsialiseerunud Laadur suudab pakkuda väga erineva otstarbe ja omadustega tõstetehnikat. Pikaajaline kogemus tõstukite müügis ja hoolduses oli eeldus, miks valikusse lisandusid  ka ehitusmasinad.

Müügis olevaid tooted

FIFOMüügi kõrval on väga oluline ka  tõstukite müügijärgne teenindus. Tõstukite hooldus– ja remonditeenuse osutamiseks on välja töötatud tõstukite registreerimise süsteem. Tähtis on nii  tööde teostamise maksimaalne kiirus, kui ka asendustõstuki saamise võimalus pikemaajaliste hooldus- või remonditööde ajaks.

Laadur osaleb aktiivselt ka ladude väljatöötamisel ja plaanimisel ning hilisemal sisustamisel. Omades üle viieteistkümne aastast kogemust laosisustuse alal, on Laadur kasulikuks partneriks kõigile ettevõtetele, kes plaanivad uute Korrusladu laohoonete ehitust. Koostöö juba lao planeerimise faasis tagab kliendile optimaalseimad lahendused ning aitab vältida ebaotstarbekaid kulutusi nii hoone ehitusel kui ka lao sisustuse valimisel.

Küsi nõu eksperdilt

KA_2691

 

Laadur pakub kõikvõimalikke eritüübilisi laoriiuleid, väikekaubariiuleid, laadimisseadmeid ning tõstelavasid. Vastavalt vajadusele paigaldame korrusladusi ja vahepõrandaid, nende juurde ka erinevat tööstusmööblit ja käsikärusid. Kompleksse teeninduse juurde käib ka sisustuse paigaldus ning kasutajate instrueerimine.